Home / SLOVENSKO / Heger by mal podľa Čaputovej prevziať zodpovednosť. Vyzýva ho, aby riešil problémy v boji s pandémiou (video)

Heger by mal podľa Čaputovej prevziať zodpovednosť. Vyzýva ho, aby riešil problémy v boji s pandémiou (video)

2.12.2021 (Webnoviny.sk) – Prezidentka Zuzana Čaputová v štvrtok vyzvala premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO), aby prevzal zodpovednosť a vložil sa do riešenia problémov, ktoré sú príčinou slabého výsledku Slovenska v boji s pandémiou COVIDu-19. Mal by tiež zasiahnuť do chaosu pri prijímaní reforiem.

Viac o téme: Koronavírus

V tlačovej správe o tom informoval Jozef Matej, riaditeľ Odboru komunikácie Kancelárie prezidenta SR.

„Sme v situácii, keď si už nemôžeme dovoliť sledovať nekonečné politické súboje, ktoré nemajú víťaza, iba porazených,“ povedala Hegerovi prezidentka, ktorá vo štvrtok v Prezidentskom paláci s predsedom vlády osobne hovorila o aktuálnej situácii na Slovensku v kontexte jeho vlády.

Viac k témam: Koronavírus, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger by mal podľa Čaputovej prevziať zodpovednosť. Vyzýva ho, aby riešil problémy v boji s pandémiou (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Skončí Mazák ako predseda súdnej rady? Verejnú výzvu na jeho odstúpenie podporilo 103 sudcov

Výzvu podpísali sudcovia aktívni, ale aj emeritní sudcovia vrátane viacerých bývalých sudcov Ústavného súdu Slovenskej republiky a bývalých členov Súdnej rady SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *