Home / SLOVENSKO / SaS zvoláva mimoriadny výbor, dôvodom sú podozrenia z neoprávneného konania poslankyne Hatrákovej z OĽaNO

SaS zvoláva mimoriadny výbor, dôvodom sú podozrenia z neoprávneného konania poslankyne Hatrákovej z OĽaNO

2.12.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda Výboru Národnej rady SR (NR SR) Vladimír Ledecký (SaS) zvoláva mimoriadny výbor pre vážne medializované podozrenia z neoprávneného konania poslankyne NR SR Kataríny Hatrákovej (OĽaNO). V tlačovej správe o tom informoval Ondrej Šprlák, hovorca strany Sloboda a Solidarita (SaS).

Podľa Ledeckého existujú podozrenia, že Hatráková zneužila svoje postavenie a pod zásterkou poslaneckého prieskumu si vyžiadala spisy detí v prípade, do ktorého mala byť aj osobne zaangažovaná ako psychologička. „Považujem to za také závažné, že som sa rozhodol okamžite na dnes (2. decembra pozn. redakcie) o 12:30 zvolať mimoriadny výbor,“ vyhlásil Ledecký.

Viac k témam: mimoriadny výbor
Zdroj: Webnoviny.sk – SaS zvoláva mimoriadny výbor, dôvodom sú podozrenia z neoprávneného konania poslankyne Hatrákovej z OĽaNO © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini odcestuje na pracovnú cestu do Česka, stretne sa s predstaviteľmi senátu aj prezidentom Pavlom

Súčasťou zahraničnej cesty bude aj kladenie vencov na Národnom pamätníku na Vítkove a položenie kytice k pamätnej tabuli Alexandra Dubčeka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *