Home / SLOVENSKO / Záujem slovenských vojakov o očkovanie proti COVID-19 stúpol, zaočkovaných ich je zhruba 60 percent

Záujem slovenských vojakov o očkovanie proti COVID-19 stúpol, zaočkovaných ich je zhruba 60 percent

27.11.2021 (Webnoviny.sk) – Ministerstvo obrany SR (MO SR) eviduje v Ozbrojených silách SR (OS SR) zvýšený záujem o očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Aktuálne je zaočkovaných približne 60 percent príslušníkov OS SR.

Pre agentúru SITA to potvrdila hovorkyňa rezortu obrany Martina Kovaľ Kakaščíková. Ministerstvo obrany zároveň dodalo, že zvažujú všetky možnosti smerujúce k podpore očkovania u vojakov.

Šéf rezortu obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) tento týždeň v relácii Téma dňa na TA3 uviedol, že je len otázkou času, kým bude očkovanie vojakov proti ochoreniu COVID-19 povinné.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Záujem slovenských vojakov o očkovanie proti COVID-19 stúpol, zaočkovaných ich je zhruba 60 percent © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Petr Šedivec z Philip Morris – Súčasná pandémia nás postavila pred doteraz nezvyčajné výzvy a o to viac ma teší, že sa nám aj naďalej darí vytvárať našim zamestnancom vynikajúce pracovné podmienky

Spoločnosť Philip Morris Slovakia s.r.o. získala už ôsmy rok po sebe prestížny medzinárodný certifikát Top Employer Slovakia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *