Home / KULTÚRA / Film a TV / Zomrel Jon Paul Steuer, zahral si Alexandra Rozhenka v Star Treku

Zomrel Jon Paul Steuer, zahral si Alexandra Rozhenka v Star Treku

BRATISLAVA 5. januára (WebNoviny.sk) – Vo veku 33 rokov zomrel Jon Paul Steuer, ktorý si ako dieťa zahral v kultovom seriáli Star Trek: Nová generácia (1987 – 1994). Steuer, ktorý neskôr pôsobil ako hudobník a reštauratér pod menom Jonny P Jewels, skonal podľa miestnych médií 1. januára. Príčina jeho smrti zatiaľ nie je známa.

Steuer bol v roku 1990 prvým hercom, ktorý stvárnil Worfovho syna Alexandra Rozhenka. Rolu údajne dostal vďaka tomu, že ako jediné dieťa dokázal tri hodiny pokojne sedieť, kým z neho maskéri spravili Klingona. Predstavil sa však len v jednej epizóde.

V rokoch 1993 – 1996 účinkoval v sitkome Grace v jednom kole (1993 – 1998) a v roku 1994 si zahral v rodinnej komédii Malí obri. Neskôr vlastnil reštauráciu v Portlande a pôsobil v hudobnej skupine P.R.O.B.L.E.M.S. Jeho kolegovia z kapely pritom úmrtie potvrdili prostredníctvom vyhlásenia na sociálnej sieti Facebook. „S ťažkým srdcom a smutnými mysľami oznamujeme úmrtie nášho drahého priateľa a speváka Jonnyho Jewelsa, AKA Jona Paula Steuera,“ napísali.

Steuer sa narodil 27. marca 1984 v Kalifornii a hereckú kariéru odštartoval ako trojročný, no už o deväť rokov neskôr s herectvom skončil.

Viac k témam: herci, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Zomrel Jon Paul Steuer, zahral si Alexandra Rozhenka v Star Treku © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Začína sa natáčať životný príbeh hudobnej legendy Karola Duchoňa, do kín príde na budúce leto

Film má autenticky zachytávať nielen verejný, ale aj súkromný život hudobníka. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *