Home / SLOVENSKO / Je to ako cez kopirák, tvrdí Matovič. Jeden z koaličných partnerov podľa neho neustále spochybňuje opatrenia

Je to ako cez kopirák, tvrdí Matovič. Jeden z koaličných partnerov podľa neho neustále spochybňuje opatrenia

18.11.2021 (Webnoviny.sk) – Podľa ministra financií Igora Matoviča sa Slovensko nachádza v tej istej situácii ako pred rokom, keď jeden z koaličných partnerov neustále spochybňoval protipandemické opatrenia. Bývalý premiér to uviedol pred štvrtkovým rokovaním vlády. Na ňom sa majú prijať nové, prísnejšie opatrenia na nasledujúce tri týždne.

Viac o téme: Koronavírus

„Pre mňa osobne je to ako cez kopirák, v porovnaní s tým, čo sa dialo pred rokom,“ vyhlásil Matovič. Podľa neho však na takéto konanie doplatilo mnoho ľudí svojimi životmi a zdravím. Preto pevne verí, že sa kolegovia poučili a dnes príjmu zodpovedné opatrenia.

„Vieme, čo to spôsobilo, keď jeden koaličný partner od začiatku spochybňoval protipandemicke opatrenia,“ zdôraznil s tým, že tieto pochybnosti sa preniesli aj na ľudí.

Zmeny preto podľa ministra financií musia byť prijaté konsenzuálne. „Aby sa SaSka opäť nepostavila a nekritizovala opatrenia vlastnej vlády,“ uzavrel.

Viac k témam: Koronavírus, Pandémia, Pandemické opatrenia, sprísnenie opatrení
Zdroj: Webnoviny.sk – Je to ako cez kopirák, tvrdí Matovič. Jeden z koaličných partnerov podľa neho neustále spochybňuje opatrenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Žilinka upozorňuje Pellegriniho na vládnu novelu zákona o ochrane oznamovateľov, je podľa neho protiústavná

Ochrana oznamovateľov protispoločenskej činnosti Policajného zboru z radov príslušníkov Policajného zboru, ktorí ju momentálne požívajú, zanikne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *