Home / SLOVENSKO / André Rieu: Toto rozhodnutie som urobil s bolesťou v srdci. Koncert kráľa valčíkov sa presúva na 31. mája 2022

André Rieu: Toto rozhodnutie som urobil s bolesťou v srdci. Koncert kráľa valčíkov sa presúva na 31. mája 2022

15.11.2021 (Webnoviny.sk) – Jedna najzaujímavejších hudobných udalostí roka – koncert celosvetovo uznávaného huslistu, André Rieu, ktorý sa mal uskutočniť už tento štvrtok v Bratislave, sa spolu s viedenskými koncertmi, ktoré mali byt otváracím triom jeho KING OF WALTZ TOUR 2022, a zároveň jedinými predstaveniami huslistu tohto roku sa presúvajú na máj 2022.

Blížiaci sa koncert jedného z najúspešnejších inštrumentalistov sveta, André Rieu, ktorý bol plánovaný na 18.11.2021, sa spolu s ďalšími európskymi koncertmi presúva na máj 2022. André Rieu neostal nič dlžný svojej povesti a návštevníkom slovenského koncertu posiela personalizovanú správu. „Vzhľadom na súčasnú situáciu, v súvislosti s pandémiou koronavírusu, som sa rozhodol odložiť tohto týždňový koncert v Bratislave na 31. mája 2022. Je to veľká udalosť pre 7 000 ľudí a za súčasných okolností, veľmi vysokému počtu infikovaných ľudí a preťažený systém zdravotnej starostlivosti, Vám nemôžem dopriať bezstarostný a šťastný večer a odohrať koncert pre také veľké publikum na Slovensku. Toto rozhodnutie som urobil s bolesťou v srdci, pretože po 19 mesiacoch bez koncertov sme netúžili po ničom inom, ako vyskočiť na pódium a hrať. Ale mám pocit, že toto je jediná správna vec, ktorú teraz môžete urobiť a vaša bezpečnosť je mojou najvyššou prioritou. Vstupenky na budúcoročný koncert, samozrejme, zostávajú v platnosti. Ďakujem a dúfam, že sa všetci uvidíme 31. mája 2022! Veľa lásky!,”odkazuje so smútkom v srdci samotný Rieu.

Obrovský, nie len hudobný zážitok, sa tak na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu uskutoční 31. mája 2022. Všetky vstupenky zakúpené na podujatie plánované 18.11.2021 ostávajú automaticky v platnosti aj naďalej, a to na nový (presunutý) termín koncertu  31. mája 2022.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na: www.andrerieu.com a www.vivien.sk

Informačný servis

Viac k témam: Koncert, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – André Rieu: Toto rozhodnutie som urobil s bolesťou v srdci. Koncert kráľa valčíkov sa presúva na 31. mája 2022 © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prijaté opatrenia podľa Matoviča reflektujú pohŕdanie odborníkmi, pripustil sprísnenie počas Vianoc

Podľa ministra odborníci žiadali lockdown skôr, rovnako aj plošné zatvorenie škôl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *