Home / SLOVENSKO / Polícia vyšetruje tragickú nehodu, nepripútaného vodiča náraz vymrštil cez čelné sklo (foto)

Polícia vyšetruje tragickú nehodu, nepripútaného vodiča náraz vymrštil cez čelné sklo (foto)

15.11.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia vo Zvolene vyšetruje tragickú dopravnú nehodu, ktorá sa stala v nedeľu krátko po 21:00 na ceste druhej triedy v smere do obce Zvolenská Slatina.

Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, na rovnom úseku cesty 32-ročný vodič osobného auta z nezistených príčin zišiel s autom mimo cesty, kde čelne narazil do betónového piliera viaduktu R2, od ktorého vozidlo po náraze odhodilo späť na cestu.

„Nepripútaného vodiča náraz vymrštil cez čelné sklo, pričom utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Požitie alkoholu alebo inej návykovej látky u nebohého vodiča budú zisťovať pri súdnej pitve,“ popísala polícia s tým, že na mieste dopravnej nehody boli prítomní aj znalci z odboru cestnej dopravy a súdneho lekárstva a dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia vyšetruje tragickú nehodu, nepripútaného vodiča náraz vymrštil cez čelné sklo (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Žilinka upozorňuje Pellegriniho na vládnu novelu zákona o ochrane oznamovateľov, je podľa neho protiústavná

Ochrana oznamovateľov protispoločenskej činnosti Policajného zboru z radov príslušníkov Policajného zboru, ktorí ju momentálne požívajú, zanikne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *