Home / SLOVENSKO / Policajti po zastavení vozidla zistili, že v Škode Fabii sa tlačí až 11 migrantov (foto)

Policajti po zastavení vozidla zistili, že v Škode Fabii sa tlačí až 11 migrantov (foto)

13.11.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia v piatok 12. novembra podvečer zastavila v smere z bratislavských Rusoviec do Gabčíkova (okres Dunajská Streda) auto s migrantmi. V tlačovej správe o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Po zastavení vozidla značky Škoda Fabia policajti zistili, že sa v ňom nachádza celkovo 11 osôb. Okrem vodiča z Gruzínska sa v ňom nachádzalo ďalších desať osôb, podľa ich slov zo Sýrie. Po vykonaní potrebných úkonov policajti odovzdali migrantov vrátane vodiča cudzineckej polícii.

V priebehu piatkového popoludnia vykonávali policajti mýtneho oddelenia kontrolu kamiónov na diaľnici D2 v blízkosti bratislavských Jaroviec. Z nákladného priestoru jedného z kamiónov prevážajúceho vozidlá vyskočili traja migranti. Tých policajti zadržali a odovzdali cudzineckej polícii.

Viac k témam: Nelegálna migrácia, Utečenci migranti
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti po zastavení vozidla zistili, že v Škode Fabii sa tlačí až 11 migrantov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Žilinka upozorňuje Pellegriniho na vládnu novelu zákona o ochrane oznamovateľov, je podľa neho protiústavná

Ochrana oznamovateľov protispoločenskej činnosti Policajného zboru z radov príslušníkov Policajného zboru, ktorí ju momentálne požívajú, zanikne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *