Home / SLOVENSKO / Vianoce vo 4ke pokračujú! Nekonečné odmeny pre verných

Vianoce vo 4ke pokračujú! Nekonečné odmeny pre verných

12.11.2021 (Webnoviny.sk) –
15GB dát za 10 EUR pri pravidelnej obnove paušálu SLOBODA 100+
Nový dátový balík 2 GIGA za 2 Eurá s pravidelnou obnovou ponúkne 2GB dát

4ka pokračuje v bohatej vianočnej nádielke. Po štedrom bonuse na mobil a paušáloch SLOBODA+ na skúšku za 4 Eurá na 30 dní, prináša štvrtý mobilný operátor odmenu pre verných zákazníkov v podobe extra dát navyše za pravidelnú obnovu služieb. Všetci zákazníci 4ky, ktorí si do 31. 1. 2022 aktivujú obľúbený dátový balík GIGA či ktorýkoľvek z paušálov SLOBODA+ s automatickou obnovou, získajú ako benefit dáta navyše natrvalo.

Dvojnásobok dát za pravidelnú obnovu GIGA balíka

Každý zákazník, ktorý si aktivuje dátový balík GIGA s obnovou, môže získať nový dátový balík 2 GIGA, teda až dvojnásobok dát – 2GB dát v SR za rovnakú cenu 2 Eurá (z toho 1,33 GB je možné čerpať v EÚ). Benefit platí od aktivácie balíka pre každý ďalší obnovený balík natrvalo, resp. do prerušenia automatickej obnovy GIGA balíka. Dáta v balíku GIGA je možné využiť v 4G sieti 4ky a tiež aj v 3G sieti roamingového partnera v SR.

Ako si aktivovať balík GIGA z obnovou?

Dátový balík GIGA s obnovou si môžete aktivovať jednoducho a rýchlo v mobilnej aplikácii Moja 4ka alebo sekcii Moja zóna na webe 4ky.
Aktivácia je možná aj zaslaním bezplatnej SMS v tvare GIGA na číslo 950, pričom deaktivácia je možná poslaním SMS v tvare GIGA STOP na číslo 950. Zaslaním SMS v tvare GIGA STAV zákazník zistí či má alebo nemá balík GIGA s obnovou aktivovaný.

Gigabajty navyše pre verných s paušálmi SLOBODA+

Každý zákazník, ktorý si aktivuje akúkoľvek SLOBODU+ a bude si ju  pravidelne  bez prerušenia obnovovať, či už prostredníctvom kreditu alebo cez platobnú kartu, získa navyše 4GB dát v SR. Benefit je tak možné využiť pri pravidelnej obnove paušálov SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+. Benefit podobne ako u balíka GIGA platí po celú dobu používania s pravidelnou obnovou.

Zákazník napr. pri pravidelnej obnove paušálu SLOBODA 100+ získa až 15GB dát v celej SR (z toho 3,78 GB v EÚ) už za 10 Eur a k tomu aj 100 minút/SMS v SR, či až 20 GB v celej SR (z toho 3.78 GB v EÚ) za 14 eur s paušálom SLOBODA  300+ a k tomu ešte aj 300 minút/SMS v SR. Všetky informácie k tejto vianočnej ponuke nájdete na webe 4ka.sk/tober

Ako si nastaviť automatickú obnovu paušálu SLOBODA+

Zaregistrujte sa na zákazníckom portáli Moja zóna4ka.sk/moja-zona
Pridajte si 4ka telefónne číslo a uložte vašu platobnú kartu
Aktivujte si automatickú úhradu z platobnej karty za vybraný paušál SLOBODA+

Informačný servis

Viac k témam: PR, Vianoce
Zdroj: Webnoviny.sk – Vianoce vo 4ke pokračujú! Nekonečné odmeny pre verných © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prijaté opatrenia podľa Matoviča reflektujú pohŕdanie odborníkmi, pripustil sprísnenie počas Vianoc

Podľa ministra odborníci žiadali lockdown skôr, rovnako aj plošné zatvorenie škôl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *