Home / SLOVENSKO / Zásah polície proti „opiciam“ v Piešťanoch mohol byť ešte tvrdší, myslí si minister obrany Naď

Zásah polície proti „opiciam“ v Piešťanoch mohol byť ešte tvrdší, myslí si minister obrany Naď

6.11.2021 (Webnoviny.sk) – Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) stojí za zásahom polície proti antirúškarom v piešťanskej predajni obchodného reťazca Lidl.

„Jednoznačne stojím za zásahom polície v Piešťanoch. Dokonca som presvedčený, že mohol byť ešte tvrdší,“ vyhlásil v sobotu na sociálnej sieti Naď.

„Opice na plote úradu vlády, opice na štadióne v Trnave a opice v Lidli v Piešťanoch, Prievidzi a inde, či opice a dezoláti pred domom lekárov a vedcov. Stále tá istá skupina výtržníkov, ktorí pre našu spoločnosť nerobia nič dobré. Naopak, porušujú zákony, provokujú, ničia, urážajú, vyhrážajú sa,“ napísal na svojom profile minister Naď.

Pokiaľ si podľa neho nedokáže štát poradiť s touto malou skupinou porušujúcou existujúce právne normy, tá oveľa väčšia, slušná časť obyvateľov, bude trpieť.

„A to nesmieme pripustiť. Zásahy polície sú oprávnené a keď platení provokatéri budú porušovať zákony aj naďalej, dostanú adekvátnu odpoveď,“ dodal minister.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: antirúškari, zásah polície
Zdroj: Webnoviny.sk – Zásah polície proti „opiciam“ v Piešťanoch mohol byť ešte tvrdší, myslí si minister obrany Naď © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V kauze Mýtnik navrhuje polícia obžalovať šesť osôb, ide o náročný prípad

Kauza Mýtnik súvisí s korupciou a machináciami pri verejnom obstarávaní na finančnej správe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *