Home / SLOVENSKO / Dopravu na rýchlostnej ceste R1 ochromila havária kamiónu, nákladiak narazil do vozidla cestárov (foto)

Dopravu na rýchlostnej ceste R1 ochromila havária kamiónu, nákladiak narazil do vozidla cestárov (foto)

28.10.2021 (Webnoviny.sk) – Dopravná nehoda na rýchlostnej ceste R1 ochromila vo štvrtok 28. októbra okolo poludnia premávku v úseku v smere z Nitry do Trnavy. Vodič nákladného auta pravdepodobne neskoro spozoroval pred sebou stojace auto údržby rýchlostnej cesty s výstražnými svetlami a značením a narazil doňho.

Ako informovala na sociálnej sieti nitrianska polícia, vo vozidle sa nikto z cestárov nenachádzal. Vodič kamióna sa pri zrážke zranil ľahšie. Okolnosti, miera zavinenia a príčina sú predmetom vyšetrovania polície. Rýchlostná cesta bola po nehode neprejazdná, aktuálne je podľa polície prejazdná v jednom jazdnom pruhu.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Zrážka auta s kamiónom
Zdroj: Webnoviny.sk – Dopravu na rýchlostnej ceste R1 ochromila havária kamiónu, nákladiak narazil do vozidla cestárov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Košice pomôžu zdravotne postihnutým, môžu požiadať o zníženie poplatku za odpad

Za tri týždne tohto roka využilo túto možnosť takmer 1 400 ľudí, ktorí tak namiesto doterajších 36,86 eura ročne zaplatia len 18,43 eura.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *