Home / SLOVENSKO / Herbalife Nutrition uvádza na slovenský trh nový produkt Vegánsky Protein Drink Mix

Herbalife Nutrition uvádza na slovenský trh nový produkt Vegánsky Protein Drink Mix

27.10.2021 (Webnoviny.sk) – Nápoj je bohatý na bielkoviny a je ideálnym partnerom kokteilu Formula 1.

Vykročte do náročného dňa s novinkou v podobe proteínového nápoja od spoločnosti Herbalife Nutrition pod názvom Vegánsky Protein Drink Mix (PDM). Ide o chutný vegánsky nápoj s vysokým obsahom bielkovín, ktorý je možné kombinovať aj s výživovým kokteilom Formula 1 od spoločnosti Herbalife Nutrition.

Vegánsky Protein Drink Mix obsahuje v jednej porcii 15 g bielkovín a má lahodnú vanilkovú príchuť. V kombinácii s kokteilom Formula 1 mu nedodá len zvýšený objem bielkovín, ale postará sa aj o jeho krémovú konzistenciu. Stačí zmiešať dve odmerky vegánskeho PDM a dve odmerky vašej obľúbenej príchute Formula 1 a zmes dobre rozmiešať v 300 ml vody.

Tento produkt je vhodný pre vegánov, ako aj pre tých, ktorí by chceli do svojho jedálnička zaradiť viac rastlinnej stravy. V oboch prípadoch je dôležité dbať na správny pomer živín. Okrem bielkovín obsahuje vegánsky nápoj PDM aj 22 vitamínov a minerálov, vrátane vápnika či vitamínov B12 a D. Neobsahuje lepok ani cukor, je sladený z prírodných zdrojov, konkrétne výťažkom z listov stévie.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo rozšíriť našu ponuku vegánskych produktov o novinku v podobe Vegánskeho Protein Drink Mix a reagovať tak na zvýšený záujem slovenských spotrebiteľov o rastlinnú stravu. Zákazníci môžu tento produkt vyskúšať v kombinácii s kokteilmi Formula 1 alebo samostatne,“ povedala k uvedeniu produktu Milena Paluchowska, oblastná manažérka pre Českú republiku a Slovensko spoločnosti Herbalife Nutrition.

A to nie je všetko. Vďaka jemnej vanilkovej príchuti sa vegánsky produkt PDM môže použiť aj do širokej škály jedál, či už ide o vafle, pralinky, torty alebo raňajkové záviny. Inšpiráciu na chutné recepty nájdete na webovej stránke Herbalife Nutrition.

Produkt Vegánsky Protein Drink Mix je možné zakúpiť len prostredníctvom Nezávislých Členov Herbalife Nutrition.

Informačný servis

Viac k témam: HerbalifeNutrition, HNVeganskyPDM, HNVeganskyProteinDrinkMix, PR, proteín, Vegánsky Protein Drink Mix, VeganskyPDM, VeganskyProteinovyNapoj
Zdroj: Webnoviny.sk – Herbalife Nutrition uvádza na slovenský trh nový produkt Vegánsky Protein Drink Mix © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda má záujem postaviť novú väznicu neďaleko Rimavskej Soboty, podľa Suska môže slúžiť aj na iné účely

rojekt mal pôvodne stáť podľa odhadov zhruba 55 miliónov eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *