Home / SLOVENSKO / Mestský úrad v Levoči už reguluje osobné návštevy, okres bude zaradený medzi čierne

Mestský úrad v Levoči už reguluje osobné návštevy, okres bude zaradený medzi čierne

22.10.2021 (Webnoviny.sk) – Vstup do budovy Mestského úradu v Levoči je už regulovaný. Dôvodom je nepriaznivý vývoj pandémie ochorenia COVID-19, pre ktorý bude Levočský okres od pondelka 25. októbra zaradený medzi čierne.

Mesto preto svojich obyvateľov aj celú verejnosť žiada, aby v súvislosti s rizikom šírenia nákazy obmedzili osobné návštevy úradu len na prípady, ktoré nie je možné vybaviť prostredníctvom elektronických služieb, emailom, telefonicky alebo poštou a ktoré neznesú odklad. Upozornila na to samospráva na svojej internetovej stránke.

Pri osobnej návšteve úradu sa musia návštevníci preukázať plným zaočkovaním proti ochoreniu COVID-19 alebo negatívnym výsledkom antigénového testu na prítomnosť tohto ochorenia, ktorý nesmie byť starší ako 24 hodín. Nové pravidlá vstupu do budovy platia až do odvolania.

Mesto už v úvode tohto týždňa z rovnakého dôvodu informovalo o zrušení plánovaného slávnostného zasadnutia mestského zastupiteľstva aj udeľovania verejných uznaní, ktoré sa malo konať 17. decembra.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Mestský úrad
Zdroj: Webnoviny.sk – Mestský úrad v Levoči už reguluje osobné návštevy, okres bude zaradený medzi čierne © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Bývalí prezidenti Schuster, Gašparovič a Kiska vyzvali občanov Slovenska k očkovaniu proti COVID-19

Ochorenie COVID-19 podľa bývalých slovenských prezidentov útočí stále väčšou silou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *