Home / SLOVENSKO / Trnavský župan Viskupič mal pozitívny test na koronavírus, ochorenie si ho našlo i napriek očkovaniu

Trnavský župan Viskupič mal pozitívny test na koronavírus, ochorenie si ho našlo i napriek očkovaniu

18.10.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič má pozitívny test na ochorenie COVID-19. Informoval o tom na sociálnej sieti s tým, že má stredne ťažký priebeh ochorenia s bolesťami kĺbov, svalov a teplotou mierne nad 37 stupňov. Pozitívne výsledky testu má aj jeho manželka.

Viskupič bol medzi prvými zaočkovanými proti ochoreniu COVID-19 v Trnavskom kraji, prvú dávku vakcíny dostal ešte 5. januára tohto roku. Samosprávny kraj pod jeho vedením organizoval očkovanie vo veľkokapacitných očkovacích centrách, v zariadeniach sociálnych služieb, ale aj výjazdové očkovanie.

Viac o téme: Koronavírus

Ešte predtým, ako sa Viskupič dozvedel o pozitívnom výsledku testu, zvolal na stredu 20. októbra zasadnutie Zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja. Či sa bude konať a akou formou, zatiaľ samospráva nezverejnila.

Viac k témam: Koronavírus, Testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Trnavský župan Viskupič mal pozitívny test na koronavírus, ochorenie si ho našlo i napriek očkovaniu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Fico poukázal na článok denníka NY Times, vraj na rovinu hovorí o výcviku ukrajinských povstalcov na Slovensku

Fico verí, že je to dostatočný dôvod na to, aby v utorok 18. januára poslanci schválili v národnej rade uznesenie o referende.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *