Home / SLOVENSKO / Letáky o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu sú volovina storočia

Letáky o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu sú volovina storočia

20.9.2021 (Webnoviny.sk) – Na niektoré obecné úrady boli zaslané letáky, ktoré hovoria o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu. Ako na webe „Hoaxy a podvody – Polícia SR“ informujú policajti, leták im zaslala jedna zo zamestnankýň obecného úradu.

Viac o téme: Koronavírus

V letáku, ktorý odoslali z pošty vo Východnej (okr. Liptovský Mikuláš) 17. septembra, sa uvádza, že príjemca by ho mal preposlať minimálne piatom ďalším obciam. „Teraz ide už naozaj o všetko. SR bola vybraná ako pilotný projekt. Ide o úplné zničenie krajiny aj ľudí, preto tie najprísnejšie opatrenia,“ uvádza sa v letáku.

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku

Podľa jeho autorov je všetko sledované a jednota národa je pre vládu neprípustná. Ak adresát s obsahom letáka, ktorý bol podľa nich odoslaný do mnohých obcí po celom Slovensku, nesúhlasí, má ho podľa autorov podpísaných ako Občania SR zničiť a nikomu o tom nehovoriť.

Policajný zbor SR celú vec označil ako „volovinu storočia“.

Viac k témam: COVID-19, hoax, Koronavírus, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Letáky o pripravovanom odpore voči údajnému povinnému očkovaniu sú volovina storočia © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini chce byť iný ako Fico. S rovnakou taktikou by u voličov nebol presvedčivý, tvrdí politológ

Politológ Juraj Marušiak však nevie, či bude Pellegrini úspešný so stratégiou byť iný ako Fico. Podľa neho sa zatiaľ javí byť úspešnejší skôr Fico.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *