Home / SLOVENSKO / Muž narazil s autom do priekopy a prevrátil sa na strechu, zraneniam na mieste podľahol (foto)

Muž narazil s autom do priekopy a prevrátil sa na strechu, zraneniam na mieste podľahol (foto)

18.9.2021 (Webnoviny.sk) – Tragicky sa skončila nočná nehoda v obci Úbrež v okrese Sobrance. Tridsaťdvaročný vodič podľahol zraneniam po tom, ako sa so svojím autom po náraze do priekopy prevrátil na strechu.

Ostal zakliesnený pod vozidlom

Ako informovala Lenka Ivanová z košickej krajskej polície, podľa doterajších zistení krátko pred 3:30 hodinou vodič viedol osobné motorové vozidlo v smere od poľnohospodárskeho družstva k obecnému úradu.

„Pravdepodobne z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovke a poveternostným podmienkam narazil do priekopy a s vozidlom sa prevrátil na strechu. Počas toho však z vozidla vypadol a ostal zakliesnený pod vozidlom. Žiaľ, zraneniam, ktoré pri dopravnej nehode utrpel, vodič na mieste podľahol,“ uviedla Ivanová.

V aute sa viezla aj maloletá osoba

Spolu s ním sa vo vozidle viezla aj maloletá osoba, ktorá podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia s dobou liečenia do 7 dní. Predbežná škoda bola vyčíslená na 3-tisíc eur.

To, či nebohý vodič požil pred jazdou alkoholické nápoje alebo iné omamné a psychotropné látky, sa bude podľa Ivanovej zisťovať pri pitve. Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: autonehoda, tragická dopravná nehoda, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž narazil s autom do priekopy a prevrátil sa na strechu, zraneniam na mieste podľahol (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini chce byť iný ako Fico. S rovnakou taktikou by u voličov nebol presvedčivý, tvrdí politológ

Politológ Juraj Marušiak však nevie, či bude Pellegrini úspešný so stratégiou byť iný ako Fico. Podľa neho sa zatiaľ javí byť úspešnejší skôr Fico.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *