Home / SVET / Bývalého českého prezidenta Klausa prepustili z nemocnice, cíti sa lepšie a vráti sa do práce

Bývalého českého prezidenta Klausa prepustili z nemocnice, cíti sa lepšie a vráti sa do práce

17.9.2021 (Webnoviny.sk) – Bývalého českého prezidenta Václava Klausa v piatok prepustili z pražskej Ústrednej vojenskej nemocnice. Hospitalizovali ho pre vysoký tlak a ako povedal novinárom, neskôr sa k tomu pridali aj žalúdočné problémy. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz.

Osemdesiatročný Klaus sa podľa svojich slov cíti lepšie. Novinárom, ktorí čakali na jeho prepustenie, sa tiež posťažoval na mäkké postele a povedal, že sa rovno vracia do práce.

Bývalý prezident mal zdravotné problémy od soboty. Lekári po prehliadke rozhodli o hospitalizácii. Podľa informácií denníka Právo mal Klaus pôvodne zostať v nemocnici až do pondelka.

V Ústrednej vojenskej nemocnici je v súčasnosti aj prezident Miloš Zeman. Pražský hrad informoval, že ho hospitalizovali po dohode s lekármi. Jeho hovorca Jiří Ovčáček avizoval, že sa Zeman po rekondičnom pobyte v nemocnici vráti k svojmu bežnému programu.

Viac k témam: choroba, hospitalizácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Bývalého českého prezidenta Klausa prepustili z nemocnice, cíti sa lepšie a vráti sa do práce © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Naď podpísal Deklaráciu o zámere pristúpenia Slovenska do Inovačného fondu NATO (foto)

Súčasťou inovačného balíka opatrení NATO je aj technologicko-inovačná sieť Diana, má slúžiť na prepojenie štruktúr NATO s civilným sektorom a akademickou sférou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *