Home / SLOVENSKO / Registráciu na podujatia s pápežom Františkom na Slovensku pre režim OTP už ukončili

Registráciu na podujatia s pápežom Františkom na Slovensku pre režim OTP už ukončili

10.9.2021 (Webnoviny.sk) – Registrácia na podujatia s pápežom Františkom pre nezaočkované osoby v režime OTP (očkovaný, testovaný, prekonal ochorenie COVID-19, pozn. SITA) bola vo štvrtok 9. septembra ukončená. Dôvodom je prekročenie kapacít podujatí z pohľadu epidemických opatrení.

Viac o téme: Návšteva pápeža Františka na Slovensku

Registrácia na podujatia s pápežom Františkom pre plne zaočkované osoby bude ukončená o polnoci v nedeľu 12. septembra. Konferencia biskupov Slovenska (KBS) o tom informovala v tlačovej správe.

Pre návštevníkov v režime OTP budú na podujatiach v Prešove, Košiciach a Šaštíne vytvorené vlastné sektory s vlastnými vstupmi. „Každý zaregistrovaný účastník do OTP sektoru dostane emailom vstupenku s QR-kódom, ktorú si musí vytlačiť a priniesť na podujatie. Pri vstupe do sektoru OTP sa návštevníci preukážu vstupenkou, dokladom totožnosti a negatívnym testom alebo potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 v ostatných 180 dňoch,“ uvádza KBS.

Ak by chcel niekto očkovaný zo svojho sektora prejsť do sektora OTP, musí použiť podľa KBS jedine platný EU Digital COVID certifikát s QR kódom.

Viac k témam: návšteva pápeža Františka na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Registráciu na podujatia s pápežom Františkom na Slovensku pre režim OTP už ukončili © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini chce byť iný ako Fico. S rovnakou taktikou by u voličov nebol presvedčivý, tvrdí politológ

Politológ Juraj Marušiak však nevie, či bude Pellegrini úspešný so stratégiou byť iný ako Fico. Podľa neho sa zatiaľ javí byť úspešnejší skôr Fico.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *