Home / SLOVENSKO / Traktor v strmom klesaní zišiel z cesty, vodič neprežil a spolujazdkyňa skončila v nemocnici (foto)

Traktor v strmom klesaní zišiel z cesty, vodič neprežil a spolujazdkyňa skončila v nemocnici (foto)

26.8.2021 (Webnoviny.sk) – Tragicky sa skončila nehoda traktora v stredu 25. augusta v popoludňajších hodinách na miestnej komunikácii v obci Hodruša – Hámre v okrese Žarnovica.

Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, 68-ročný vodič v úseku cesty so strmým klesaním z doposiaľ nezistených príčin vyšiel vpravo mimo cesty, prešiel cez kameň pri ceste, pričom spolujazdkyňa z traktora vypadla a vodiča vyhodilo a spadol za sedadlo.

Následne sa traktor vrátil na cestu, prešiel na opačnú stranu, kde vyšiel do svahu a zastal. Vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Zranenú spolujazdkyňu previezli do nemocnice.

Polícia začala trestné stíhanie pre usmrtenie a ublíženie na zdraví, do vyšetrovania boli pribratí aj znalci a bolo nariadené vykonanie pitvy. Polícia v Žiari nad Hronom už rieši druhú dopravnú nehodu traktora, kedy vodič prišiel o život.

Viac k témam: tragická dopravná nehoda, traktor
Zdroj: Webnoviny.sk – Traktor v strmom klesaní zišiel z cesty, vodič neprežil a spolujazdkyňa skončila v nemocnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hasiči dostanú do výbavy protichemické ochranné obleky za takmer jeden milión eur

Ochranné obleky majú hasiči využívať pri činnostiach, pri ktorých hrozí chemická, biologická alebo rádioaktívna kontaminácia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *