Home / SLOVENSKO / Jedna z obetí tragickej nehody pri Ilave chcela len pomôcť, keď do havarovaného vozidla nabúralo ďalšie (foto)

Jedna z obetí tragickej nehody pri Ilave chcela len pomôcť, keď do havarovaného vozidla nabúralo ďalšie (foto)

25.8.2021 (Webnoviny.sk) – Utorková dopravná nehoda na diaľnici D1 pri Ilave mala fatálne následky pre dvojicu mužov vo veku 22 a 36 rokov. Jeden z nich podľa trenčianskej krajskej polície bol pritom len okoloidúcim účastníkom cestnej premávky, ktorý chcel pomôcť osobám v havarovanom Subaru. Jeho vodička z doposiaľ nezistených príčin prešla do priekopy mimo cestu.

„Podľa doterajších zistení okoloidúci účastník cestnej premávky prišiel osobám v havarovanom Subaru poskytnúť prvú pomoc. V tom čase do vozidla Subaru narazil z doposiaľ presne nezistených príčin, pravdepodobne v dôsledku šmyku, vodič vozidla Alfa Romeo. Pomáhajúci muž a jeden účastník dopravnej nehody utrpeli zranenia, ktorým na mieste podľahli. Dvaja účastníci utrpeli ľahké zranenia,“ uviedla polícia.

Vodiči oboch havarovaných vozidiel boli na mieste podrobení dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Na mieste bol prítomný aj znalec z odboru cestnej dopravy.

„Vyšetrovateľka Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne už v predmetnej veci začala trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenia. Presná príčina, ako aj miera zavinenia tejto tragickej dopravnej nehody sú aj naďalej predmetom vyšetrovania,“ dodala polícia.

Viac k témam: dopravná nehoda, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Jedna z obetí tragickej nehody pri Ilave chcela len pomôcť, keď do havarovaného vozidla nabúralo ďalšie (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Heger má svoju hranicu, za ktorou už nebude akceptovať postoje Kollára a Sme rodina

Predseda vlády Eduard Heger v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy povedal, že s hnutím Sme rodina bude o podpore reforiem rokovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *