nedeľa , 19 septembra 2021
Home / SVET / Americký moderátor zomrel po nákaze koronavírusom, až do poslednej chvíle očkovanie spochybňoval

Americký moderátor zomrel po nákaze koronavírusom, až do poslednej chvíle očkovanie spochybňoval

22.8.2021 (Webnoviny.sk) – Konzervatívny rozhlasový moderátor Phil Valentine z amerického štátu Tennessee, ktorý bol až donedávna skeptický voči očkovaniu proti koronavírusu, skonal vo veku 61 rokov na následky ochorenia COVID-19.

Valentine bol spočiatku odporcom vakcinácie. Neskôr však mal pozitívny test na COVID-19, museli ho hospitalizovať a zmenil názor. Krátko pred prevozom do nemocnice dokonca poslucháčom odporučil očkovanie. Tvrdil, že on sám sa rozhodol nezaočkovať, pretože si myslel, že na ochorenie COVID-19 pravdepodobne nezomrie. Stal sa však opak.

Viac o téme: Koronavírus

Po prevoze na jednotku intenzívnej starostlivosti Mark Valentine uviedol, že jeho brat Phil ľutuje, že „nebol hlasnejším zástancom očkovania“. „Viem, že keby teraz mohol prehovoriť, povedal by: ´Choďte sa zaočkovať. Nechajte tak politiku a všetky konšpiračné teórie´,“ povedal Mark Valentine.

Viac k témam: Koronavírus, moderátor, očkovanie, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Americký moderátor zomrel po nákaze koronavírusom, až do poslednej chvíle očkovanie spochybňoval © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V Dánsku chcú zakázať väzňom s doživotím romantické vzťahy

Vláda na budúci týždeň predstaví šesťbodový plán, ktorý zásadne obmedzí možnosť osôb vo výkone doživotného trestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *