nedeľa , 19 septembra 2021
Home / SLOVENSKO / Bratislavskí kriminalisti zadržali väčšie množstvo heroínu, z výroby omamných látok obvinili muža a ženu (foto)

Bratislavskí kriminalisti zadržali väčšie množstvo heroínu, z výroby omamných látok obvinili muža a ženu (foto)

12.8.2021 (Webnoviny.sk) – Kriminálna polícia v Bratislave má za sebou akciu s názvom Penthouse zameranú na drogovú trestnú činnosť. V utorok 10. augusta v rámci nej vykonala domové a osobné prehliadky v jednom z bytových domov na Stavbárskej ulici v hlavnom meste.

Počas nich zaistila väčšie množstvo heroínu. Zo zaisteného a zatiaľ preskúmaného množstva by bolo možné podľa znaleckého posudku pripraviť 2 765 jednorazových dávok v celkovej hodnote 10 526 eur. Informovala o tom vo štvrtok hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Veronika Martiniaková.

V tejto súvislosti vyšetrovateľ policajného zboru obvinil 53-ročnú Naďu D. a 52-ročného Dušana D. z Bratislavy z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade preukázania viny pred súdom im hrozí trest odňatia slobody až na 15 rokov.

Viac k témam: akcia Penthouse, drogy
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislavskí kriminalisti zadržali väčšie množstvo heroínu, z výroby omamných látok obvinili muža a ženu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Lipšic sa obáva spochybňovania integrity trestných konaní zo strany SIS, želá si viac súčinnosti

SIS začala spochybňovať integritu, keď bolo zrejmé, že podozrenia smerujú k ich predstaviteľom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *