pondelok , 27 septembra 2021
Home / SLOVENSKO / V trebišovskom kaštieli sa predstavia remeselníci a folkloristi, návštevníkov čaká bohatý program

V trebišovskom kaštieli sa predstavia remeselníci a folkloristi, návštevníkov čaká bohatý program

8.8.2021 (Webnoviny.sk) – Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja (KSK), organizuje podujatie pod názvom Ulička remesiel.

Areál trebišovského kaštieľa bude 15. augusta patriť remeselníkom a folkloristom. Návštevníci sa môžu tešiť na bohatý program, ktorý sa začne o 15:00 a potrvá do 20:00. Informovalo o tom Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína.

V areáli trebišovského kaštieľa si návštevníci budú môcť pozrieť tradičné remeslá či trh ručne vyrábaných výrobkov. O 16:00 budú vystupovať folklórne kolektívy a po nich príde hudobná skupina Roxor. K dobrej zábave prispeje aj dobré jedlo, pripravené budú tradičné zemplínske pokrmy.

Atrakciou bude aj možnosť povoziť sa na historickom traktore s vlečkou za symbolický poplatok. Každú polhodinu budú k dispozícii prehliadky barokovo-klasicistického kaštieľa. Cena za vstup do uličky remesiel a prehliadku kaštieľa sú štyri eurá, bez prehliadky návštevníci zaplatia dve eurá.

Viac k témam: folklór, podujatie, Remeselný trh
Zdroj: Webnoviny.sk – V trebišovskom kaštieli sa predstavia remeselníci a folkloristi, návštevníkov čaká bohatý program © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šeliga otvorene skritizoval Kolíkovú, ministerka spravodlivosti sa bojí Kollára

Poslanec od ministerky očakáva, že v aktuálnej situácii bude stáť v prvej línii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *