pondelok , 27 septembra 2021
Home / šport / Ostatné športy / Uvedomujú si ľudia, že som takmer zomrel? Fields nevie, či bude štartovať na olympiáde v Paríži

Uvedomujú si ľudia, že som takmer zomrel? Fields nevie, či bude štartovať na olympiáde v Paríži

8.8.2021 (Webnoviny.sk) – Američan Connor Fields, ktorý mal počas minulotýždňového piatkového semifinále bikrosovej súťaže na olympijských hrách v Tokiu ťažký pád a museli ho previezť do nemocnice, si nie je istý svojou účasťou na ďalšej olympiáde v Paríži 2024.

Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)

„Uvedomujú si ľudia, že som takmer zomrel?“ uviedol prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter 28-ročný Fields, ktorý sa aktuálne zotavuje v domácom prostredí v meste Henderson v Nevade.

Online prenos (minúta po minúte)

Šampióna z brazílskeho Ria de Janeiro 2016 museli hospitalizovať s poranením mozgu. Krátko pred pádom sa nachádzal na 2. pozícii, keď pravdepodobne zachytil zadné koleso vedúceho Romaina Mathieua z Francúzska a tvrdo spadol na zem, pričom sa mu už nedokázali vyhnúť Holanďan Twan van Gendt a Francúz Sylvain André. Preteky napokon vyhral Niek Kimmann z Holandska.

Fieldsovi podľa webu uk.news.yahoo.com diagnostikovali krvácanie do mozgu, zlomené rebrá a poškodené pľúca. Na tokijskej klinike strávil päť dní. Na Instagrame napísal, že si nepamätá 4-5 dní po nehode a nevie, čo bude ďalej. „Netuším, je čas uzdraviť sa, trochu si oddýchnuť a oceniť prácu ľudí okolo mňa, ktorí boli tento mesiac úžasní,“ skonštatoval Fields.

Viac k témam: BMX preteky – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021, LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu
Zdroj: Webnoviny.sk – Uvedomujú si ľudia, že som takmer zomrel? Fields nevie, či bude štartovať na olympiáde v Paríži © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Volejbalisti Talianska v dráme zdolali Slovincov a získali siedmy titul majstrov Európy (video)

Dva týždne po ženách získali titul kontinentálnych šampiónov aj talianski muži.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *