Home / šport / Ostatné športy / Dončič si so spoluhráčmi usporiadal v Tokiu búrlivú párty, usvedčila ich fotografia na sociálnej sieti

Dončič si so spoluhráčmi usporiadal v Tokiu búrlivú párty, usvedčila ich fotografia na sociálnej sieti

31.7.2021 (Webnoviny.sk) – Basketbalisti Slovinska sa na olympijských hrách v Tokiu postarali o škandál. Luka Dončič, Vlatko Čančar, Aleksej Nikolič, Zoran Dragič a niekoľkí ďalší členovia slovinskej reprezentácie usporiadali v olympijskej dedine bujarý večierok, na ktorom si vychutnávali alkohol a vodnú fajku.

Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)

Ako uviedol srbský web Blic Sport s odvolaním na španielske periodikum Mundo Deportivo, správy o párty sa prevalili po tom, ako španielska basketbalistka Kristina Ouvinjová zverejnila na Instagrame záber zo stretnutia so slovinskými basketbalistami. Neskôr síce príspevok zmazala, no bolo už neskoro.

Online prenos (minúta po minúte)

„Chcela by som sa ospravedlniť tým, ktorých znepokojili obrázky zverejnené na mojom Instagrame, a najmä členom slovinskej výpravy. Urobila som chybu, že som tam zavesila túto fotografiu, ale chcem zdôrazniť, že všetci športovci, ktorí sa v Tokiu nachádzajú, si plne uvedomujú súčasnú pandémiu koronavírusu,“ uviedla Ouvinjová.

Viac k témam: basketbal – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021, LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu, Pandémia, škandál
Zdroj: Webnoviny.sk – Dončič si so spoluhráčmi usporiadal v Tokiu búrlivú párty, usvedčila ich fotografia na sociálnej sieti © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slováci si na majstrovstvách sveta v Čunove vypádlovali tri medaily, dlhá zlatá šnúra kanoistov sa však skončila

Slovensko získalo vo vodnom slalome už 63 medailí na majstrovstvách sveta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *