Home / šport / Cyklistika / Fields v bikrose neobhájil zlato na olympiáde v Tokiu, po tvrdom páde ho previezli do nemocnice (video)

Fields v bikrose neobhájil zlato na olympiáde v Tokiu, po tvrdom páde ho previezli do nemocnice (video)

30.7.2021 (Webnoviny.sk) – Američan Connor Fields mal počas piatkového semifinále bikrosovej súťaže na olympijských hrách v Tokiu ťažký pád a museli ho previezť do nemocnice.

Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)

Ako informuje oficiálny web podujatia, okrem 28-ročného šampióna z brazílskeho Ria de Janeiro 2016 boli do nehody zapletení aj Holanďan Twan van Gendt a Francúz Sylvain André.

Online prenos (minúta po minúte)

Fields sa krátko pred pádom nachádzal na 2. pozícii, keď pravdepodobne zachytil zadné koleso vedúceho Romaina Mathieua z Francúzska a tvrdo spadol na zem, pričom sa mu už nedokázali vyhnúť spomenutí Van Gendt a André. Preteky napokon vyhral Niek Kimmann z Holandska.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021 – 30. júl (fotografie)

“Môžeme potvrdiť, že Connor Fields je pri vedomí a čaká na ďalšie lekárske vyšetrenie. O ďalšom vývoji budeme informovať hneď, ako budú k dispozícii ďalšie informácie,” uviedol lekár amerického cyklistického tímu.

Viac k témam: cyklistika – Letná olympiáda v Tokiu 2020/2021, LOH Letné olympijské hry 2020 v Tokiu
Zdroj: Webnoviny.sk – Fields v bikrose neobhájil zlato na olympiáde v Tokiu, po tvrdom páde ho previezli do nemocnice (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rakúsku juniorku na MS v Belgicku zrazil autobus, trénovala si trať pretekov s hromadným štartom

Na aktuálnych MS v cestnej cyklistike ide už o druhý incident medzi cyklistom a motorovým vozidlom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *