Home / šport / Hokej / Fotografie zo zápasu MS v hokeji do 20 rokov, v ktorom Slovensko podľahlo Kanade 0:6

BUFFALO 28. decembra (WebNoviny.sk) – Slovenskí hokejisti podľa očakávania vo svojom prvom zápase na majstrovstvách sveta tejto vekovej kanade v americkom Buffale podľahli favorizovaným Kanaďanom 0:6.

Slovenský gólman Dávid Hrenák čelil počas stretnutia až 52 pokusom Kanaďanov, prvýkrát ťahal puk zo svojej „svätyne“ už vo štvrtej minúte. Hráči „javorových listov“ jeho konto zaťažili najviac v druhej tretine, keď sa presadili až trikrát, v záverečnej časti hry pridali ďalšie dva góly.

Zobraziť fotogalériu k článku:
MS v hokeji do 20 rokov: Slovensko – Kanada 0:6

Viac k témam: hokej, Majstrovstvá sveta v hokeji MS v hokeji hráčov do 20 rokov, slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov
Zdroj: Webnoviny.sk – Fotografie zo zápasu MS v hokeji do 20 rokov, v ktorom Slovensko podľahlo Kanade 0:6 © SITA Všetky práva vyhradené.