Home / SLOVENSKO / Poslankyňa Tabák sa fotkou pochválila z kúpania v tatranskom potoku. SNS ju vyzýva, aby sa vzdala mandátu

Poslankyňa Tabák sa fotkou pochválila z kúpania v tatranskom potoku. SNS ju vyzýva, aby sa vzdala mandátu

22.7.2021 (Webnoviny.sk) – Slovenská národná strana (SNS) vyzýva Romanu Tabák (OĽaNO), aby sa vzdala mandátu poslankyne Národnej rady SR. Uviedol to šéf národniarov a bývalý predseda parlamentu Andrej Danko vo svojom profile na sociálnej sieti.

Dôvodom má byť to, že koaličná poslankyňa zverejnila na sociálnej sieti fotku, ako sa kúpe v potoku na území Tatranského národného parku na mieste, kde platí najprísnejší stupeň ochrany. Situáciou sa už zaoberá Slovenská inšpekcia životného prostredia.

„Poslankyňa Tabák opakovane ukazuje, že nemá elementárnu slušnosť a ani vedomosti na pozíciu poslankyne v parlamente. Žiaľ, takýchto ľudí, náhodne vybraných, dostalo OĽaNO do parlamentu,“ napísal Danko.

Tabák sa prostredníctvom sociálnej siete za svoj čin ospravedlnila. Podľa vlastných slov si bola vedomá len zákazu kúpania sa v plesách.

Agentúra SITA požiadala o stanovisko aj hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO).

Viac k témam: kúpanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Poslankyňa Tabák sa fotkou pochválila z kúpania v tatranskom potoku. SNS ju vyzýva, aby sa vzdala mandátu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Sulík by mal podľa Tarabu prestať klamať a verejne oznámiť, či zahlasuje za predčasné voľby

Tomáš Taraba tvrdí, že SaS nechce svojimi hlasmi podporiť predčasné voľby, aj keď Sulík bol ochotný sa o predčasných voľbách baviť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.