piatok , 23 júla 2021
Home / SLOVENSKO / Štát už čoskoro spustí Matovičovu očkovaciu lotériu. Ako a kde sa zaregistrovať, aby ste mali šancu na výhru?

Štát už čoskoro spustí Matovičovu očkovaciu lotériu. Ako a kde sa zaregistrovať, aby ste mali šancu na výhru?

21.7.2021 (Webnoviny.sk) – Očkovacia lotéria sa má na Slovensku spustiť 1. augusta. Záujemcovia sa budú môcť registrovať na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. Informoval o tom tlačový odbor Ministerstva financií SR.

Viac o téme: Koronavírus

Očkovaciu prémiu z lotérie bude môcť získať každý, kto sa už dal alebo sa ešte len dá zaočkovať. Zaočkovaná osoba sa musí od 1. augusta zaregistrovať na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk a bude zaradená do žrebovania o finančné výhry.

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku

Do žrebovania sa budú môcť zapojiť všetci zaočkovaní, bez ohľadu na to, kedy a aká vakcína im bola podaná.

„Keď sa zaočkovaní prihlásia, automaticky v nej ostávajú počas všetkých kôl žrebovania. Čím skôr sa teda zaočkujú, tým budú mať väčšiu šancu na výhru,“ uviedol rezort. Všetci zaregistrovaní budú po overení údajov automaticky zaradení do žrebovania už po prvej dávke vakcíny. Ak sa dajú zaočkovať druhou dávkou, budú mať dvakrát vyššiu šancu na výhru.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Štát už čoskoro spustí Matovičovu očkovaciu lotériu. Ako a kde sa zaregistrovať, aby ste mali šancu na výhru? © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zadržaný sudca najvyššieho súdu je na slobode, NAKA ho prepustila po výsluchu

Sudcu zadržali pre podozrenie z korupcie na základe výpovede žilinského sudcu Pavla Polku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *