Home / SLOVENSKO / Premiér Heger si uctil pamiatku Lasicu a Kubánku, do kondolenčnej knihy napísal krátky odkaz

Premiér Heger si uctil pamiatku Lasicu a Kubánku, do kondolenčnej knihy napísal krátky odkaz

20.7.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO) si uctil pamiatku Milana Lasicu a Juraja Kubánku podpisom do kondolenčnej knihy, ktorá sa nachádza na Ministerstve kultúry SR.

Úrad vlády o tom informoval v tlačovej správe, ktorú zaslal tlačový a informačný odbor úradu. Úrad vlády SR v mene premiéra a celej vlády ponúkol rodine Milana Lasicu možnosť štátny pohreb. Rodina ponuku ocenila, rozlúčku si však želá ponechať v súkromnej rovine.

„Pán Lasica, ostanete navždy v našich spomienkach a srdciach. Svojím životom ste nám zanechali veľký odkaz. Ďakujeme,“ napísal do kondolenčnej knihy Heger.

Komik, herec a spevák Milan Lasica zomrel v nedeľu 18. júla večer vo veku 81 rokov na spoločnom koncerte s orchestrom Bratislava Hot Serenaders.

Choreograf a spoluzakladateľ Slovenského ľudového umeleckého kolektívu (SĽUK) Juraj Kubánka zomrel nad ránom v pondelok 19. júla vo veku 92 rokov.

Viac k témam: úmrtie, úmrtie Milana Lasicu
Zdroj: Webnoviny.sk – Premiér Heger si uctil pamiatku Lasicu a Kubánku, do kondolenčnej knihy napísal krátky odkaz © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Sulík by mal podľa Tarabu prestať klamať a verejne oznámiť, či zahlasuje za predčasné voľby

Tomáš Taraba tvrdí, že SaS nechce svojimi hlasmi podporiť predčasné voľby, aj keď Sulík bol ochotný sa o predčasných voľbách baviť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.