pondelok , 14 júna 2021
Home / SLOVENSKO / Záchranári hľadajú 13-ročného chlapca, mal sa utopiť vo Váhu

Záchranári hľadajú 13-ročného chlapca, mal sa utopiť vo Váhu

8.6.2021 (Webnoviny.sk) – Hasiči z Trnavy, Galanty a Serede, dobrovoľní hasiči zo Šúroviec, členovia občianskeho združenia Rescue Malé Karpaty aj policajti pátrali v pondelok večer po chlapcovi, ktorý v katastri obce Šúrovce v okrese Trnava údajne skončil vo Váhu.

Po zotmení podľa hovorkyne trnavských hasičov Leny Košťálovej pátranie prerušili a budú v ňom pokračovať v utorok. Polícia potvrdila, že záchranárske zložky pátrajú po trinásťročnom chlapcovi.

„Dňa 7. júna po 17-tej hodine bolo prijaté oznámenie o topiacom sa chlapcovi v rieke Váh v časti obce Šúrovce, Varov Šúr. Na udalosť boli vyslané hasičské jednotky z Trnavy, Galanty a Serede s 11 príslušníkmi a 6 kusmi techniky. Po príchode na miesto jednotka okamžite spustila do rieky motorový čln, ktorý začal s prehľadávaním úseku od časti Varov Šúr až po Sereď,“ informovala Košťálová.

Váh prehľadávali z vodnej hladiny, dobrovoľní hasiči zo Šúroviec prehľadávali brehy rieky. K dispozícii bola sanitka hasičskej záchrannej služby aj technika Rescue Malé Karpaty.

Viac k témam: utopenie, Váh
Zdroj: Webnoviny.sk – Záchranári hľadajú 13-ročného chlapca, mal sa utopiť vo Váhu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Bratislavské Staré Mesto pomáha podnikateľom, nájom za terasy chce znížiť až do konca roka

Miestni poslanci budú na zastupiteľstve rozhodovať o predĺžení 50-percentnej úľavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *