piatok , 23 júla 2021
Home / SLOVENSKO / Díler počas policajnej akcie prehltol vrecká s pervitínom, skončil v nemocnici

Díler počas policajnej akcie prehltol vrecká s pervitínom, skončil v nemocnici

24.5.2021 (Webnoviny.sk) – Počas policajnej akcie v Hlohovci zameranej na drogy prehltol 23-ročný Jakub dve vrecká pervitínu. Aj keď sa takto drog zbavil, neskôr mu prišlo nevoľno a skončil v trnavskej nemocnici. Policajti podľa ich hovorkyne Zlatice Antalovej počas akcie minulý týždeň zadržali dve osoby a vykonali prehliadku auta.

Nasledujúci deň pokračovali domovou prehliadkou v jednom z hlohoveckých bytov, kde Jakub ukrýval viacero dávok drogy. Mladý muž si podľa polície pervitín zaobstarával a ďalej predával.

Trnavský vyšetrovateľ ho obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Po dokázaní viny mu môže hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Na rozhodnutie súdu počká vo väzbe. Druhý z mužov bol po nevyhnutných procesných úkonoch prepustený na slobodu.

Viac k témam: drogy, policajná razia
Zdroj: Webnoviny.sk – Díler počas policajnej akcie prehltol vrecká s pervitínom, skončil v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zadržaný sudca najvyššieho súdu je na slobode, NAKA ho prepustila po výsluchu

Sudcu zadržali pre podozrenie z korupcie na základe výpovede žilinského sudcu Pavla Polku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *