sobota , 24 júla 2021
Home / SLOVENSKO / Strana Spolu je bohatšia o nového člena, Hipš privítal do rodiny Letanovskú

Strana Spolu je bohatšia o nového člena, Hipš privítal do rodiny Letanovskú

12.5.2021 (Webnoviny.sk) – Novou posilou mimoparlamentnej strany Spolu – občianska demokracia (Spolu) bude Andrea Letanovská. Na stredajšej tlačovej konferencii to oznámil predseda strany Juraj Hipš. Letanovská minulý týždeň oznámila svoj odchod z vládnej strany Za ľudí.

„Rozhodla som sa vstúpiť do strany Spolu, aby som posilnila rozumnú a odbornú alternatívnu voči vláde chaosu. V strane vidím slušných a schopných ľudí, ktorí sú pripravení podieľať sa na riadení krajiny,” ozrejmila Letanovská.

Priblížila, že po odchode zo strany Za ľudí malo viacero politických subjektov záujem o jej služby. Pre stranu Spolu sa nakoniec rozhodla preto, lebo v nej vidí priestor k realizácii vízie, ktorú sama má. V strane sa chce venovať predovšetkým témam týkajúcich sa zdravotníctva.

„Som veľmi rád a hlboko si vážim, že sa Andrea Letanovská rozhodla vstúpiť do strany Spolu a posilniť tak náš odborný tím,” dodal na tlačovej konferencii Hipš.

Viac k témam: vstup do strany
Zdroj: Webnoviny.sk – Strana Spolu je bohatšia o nového člena, Hipš privítal do rodiny Letanovskú © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Poslanci OĽaNO plánujú predstaviť návrh uznesenia, vyjadriť chcú podporu a uznanie ľuďom LGBTI komunity

Ústava a zákony musia chrániť a rešpektovať každého bez ohľadu na rasu, národnosť či sexuálnu orientáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *