pondelok , 14 júna 2021
Home / SLOVENSKO / Polícia vyšetruje požiar skladu pneumatík v Podunajských Biskupiciach, škody presiahli 26-tisíc eur

Polícia vyšetruje požiar skladu pneumatík v Podunajských Biskupiciach, škody presiahli 26-tisíc eur

11.5.2021 (Webnoviny.sk) – Okolnosti požiaru, ktorý v pondelok 10. mája popoludní zachvátil sklady na Kazanskej ulici v bratislavských Podunajských Biskupiciach, vyšetruje polícia. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, doposiaľ neznámy páchateľ spôsobil požiar, v dôsledku ktorého zhorel sklad s pneumatikami.

„V jeho dôsledku nastalo aj poškodenie a obhorenie zadnej časti administratívnej budovy. Týmto konaním bola spôsobená škoda v celkovej výške minimálne 26 600 eur,” uviedla polícia. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II začal trestné stíhanie vo veci trestného činu všeobecného ohrozenia.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Požiar skladov s pneumatikami v Podunajských Biskupiciach (fotografie)

Pondelkový rozsiahly požiar v Podunajských Biskupiciach zasiahol dva sklady a rozšíril sa aj na priľahlú dvojpodlažnú budovu. Na mieste zasahovalo viac ako 40 hasičov, profesionáli zo všetkých bratislavských hasičských staníc a členovia DHZO Most pri Bratislave, Podunajské Biskupice a Ružinov. Požiar sa podarilo hasičom zlikvidovať po takmer štyroch hodinách od jeho vypuknutia o 18:50.

Viac k témam: pneumatiky, požiar, vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia vyšetruje požiar skladu pneumatík v Podunajských Biskupiciach, škody presiahli 26-tisíc eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Bratislavské Staré Mesto pomáha podnikateľom, nájom za terasy chce znížiť až do konca roka

Miestni poslanci budú na zastupiteľstve rozhodovať o predĺžení 50-percentnej úľavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *