sobota , 8 mája 2021
Home / SLOVENSKO / Dedoles spúšťa Innovation Lab. Nové oddelenie sa zameria aj na boj proti globálnemu otepľovaniu

Dedoles spúšťa Innovation Lab. Nové oddelenie sa zameria aj na boj proti globálnemu otepľovaniu

5.5.2021 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť Dedoles sa od ponožiek presúva do oblasti fashion a v tomto roku plánuje analyzovať aj ďalšie obchodné príležitosti, ktoré sú na trhu a predstaviť svoje nové aktivity aj v oblasti gamingu. Cieľom Dedoles je stať sa globálnou značkou s viacerými biznis líniami, a preto v týchto dňoch rozbieha Innovation Lab, v rámci ktorého ponúka nové pracovné príležitosti.

Innovation Lab Dedoles bude analyzovať súčasný biznis model značky a zároveň sa strategicky pozrie na ďalšie príležitosti na trhu. Veľkou úlohou, ktorá nových kolegov v Innovation Lab čaká, je preskúmanie príležitosti v oblasti udržateľnosti technológií s primárnym cieľom znižovať emisie skleníkových plynov, ktoré spôsobujú globálne otepľovanie. Ide o hrozbu, ktorá má dnes už oveľa širší rozmer, klimatické zmeny môžu mať fatálne následky pre celú planétu. “Technologické inovácie sú jedinou cestou, ako môžeme situáciu ešte zvrátiť, ide o najdôležitejšiu globálnu výzvu 21. storočia. Aj Dedoles chce svojou činnosťou a kapitálom, ktorý tvoríme, participovať na tomto globálnom projekte”, hovorí zakladateľ a CEO Dedoles Jaroslav Chrapko.

Innovation Lab tak bude strategicky posúvať značku Dedoles do nových príležitostí. V priebehu tohto roka by v rámci Innovation Lab malo pracovať minimálne päť nových kolegov, ide predovšetkým o analytické pozície.

Informačný servis

Viac k témam: globálne otepľovanie, Innovation Lab, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Dedoles spúšťa Innovation Lab. Nové oddelenie sa zameria aj na boj proti globálnemu otepľovaniu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mesto Trnava zrušilo pre pandémiu tradičný kvetinový trh, ľuďom však prináša alternatívu

Radnica bola prinútená prispôsobiť sa aktuálnym protipandemickým opatreniam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *