nedeľa , 1 augusta 2021
Home / SLOVENSKO / Petržalka sa chystá na opravu ciest a chodníkov, počas troch rokov vynaloží viac než milión eur

Petržalka sa chystá na opravu ciest a chodníkov, počas troch rokov vynaloží viac než milión eur

26.4.2021 (Webnoviny.sk) – Bratislavská Petržalka investuje do opráv ciest a chodníkov počas nasledujúcich troch rokov 1,25 milióna eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), v ktorom mestská časť vyhlásila súťaž na zhotoviteľa prác.

„Predmetom zákazky sú opravy výtlkov a chodníkov – asfaltérske práce 2021 – 2023,” uvádza sa v oznámení ÚVO.

Zmluvu uzatvoria na tri roky

Predpokladaná hodnota zákazky je 1 250 000 eur bez DPH a termín na predkladanie žiadostí o účasť vo verejnej súťaži je do 13. mája. S úspešných uchádzačom mestská časť uzatvorí rámcovú zmluvu na tri roky.

Predmetom zákazky sú opravy vrchnej vrstvy pozemných komunikácií, parkovísk a verejných priestorov, ktoré sú v správe mestskej časti Petržalka.

Výtlky a prepadnuté komunikácie

Ide o opravy a rekonštrukcie výtlkov, opravy prepadov komunikácií, opravy porúch asfaltových krytov asfaltovým betónom a opravy chodníkov.

Ďalej je predmetom zákazky vybúranie a odstránenie podkladov alebo krytov asfaltových vrstiev, vybúranie a odstránenie podkladov z betónu, rezanie asfaltového krytu alebo podkladu, zarovnanie vybúraného povrchu, aplikácia asfaltového penetračného náteru, pokládka, zhutnenie a zarovnanie asfaltovej zmesi, aplikácia trvalo pružnej asfaltovej zálievky.

Viac k témam: oprava ciest
Zdroj: Webnoviny.sk – Petržalka sa chystá na opravu ciest a chodníkov, počas troch rokov vynaloží viac než milión eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Návštevu pápeža Františka zabezpečia stovky dobrovoľníkov, hlásiť sa môžete už čoskoro

Prihlasovací formulár zverejnia čoskoro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *