piatok , 30 júla 2021
Home / SLOVENSKO / Na rýchlostnej ceste R2 došlo k tragickej dopravnej nehode, vodič auta neprežil zrážku s kamiónom

Na rýchlostnej ceste R2 došlo k tragickej dopravnej nehode, vodič auta neprežil zrážku s kamiónom

26.4.2021 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 26. apríla, 16:25

Hasiči zasahovali pri tragickej dopravnej nehode kamióna s osobným vozidlo na rýchlostnej ceste R2 medzi obcou Lovčice-Trubín v okrese Žiar nad Hronom a križovatkou s rýchlostnou cestou R1.

Podľa Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici následkom nehody jedna osoba utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a druhá sa ľahko zranila.

Zasahujúci hasiči vyslobodili zranené osoby z havarovaných vozidiel. Ako na sociálnej sieti dodáva krajská polícia Banská Bystrica, rýchlostná cesta R2 bola v tomto úseku v obidvoch smeroch uzatvorená a obchádzka bola možná cez mesto Žiar nad Hronom.

„Podľa doterajších zistení vodič osobného auta z neznámych príčin prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s protiidúcim kamiónom. Po kolízii sa osobné auto vznietilo,” doplnila polícia s tým, že vo vyšetrovaní budú dôležité vyjadrenia znalcov z odboru cestnej dopravy aj súdneho lekárstva.

Viac k témam: dopravná nehoda, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Na rýchlostnej ceste R2 došlo k tragickej dopravnej nehode, vodič auta neprežil zrážku s kamiónom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Obvinený Dömötör zostáva naďalej vo väzbe, v kauze stíhaných svedkov bol vyčlenený na samostatné konanie

Šéf Krajskej prokuratúry v Bratislave uviedol, že obvinený sa ku skutkom kladeným mu za vinu priznal aj v pozícii svedka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *