piatok , 30 júla 2021
Home / SLOVENSKO / Dvojročný chlapec spadol do potoka Malá Svinka, prúd ho unášal asi 400 metrov

Dvojročný chlapec spadol do potoka Malá Svinka, prúd ho unášal asi 400 metrov

22.4.2021 (Webnoviny.sk) – V kritickom stave je len dvojročný chlapec z obce Jarovnice (okres Sabinov), ktorý v stredu 21. apríla spadol do potoka v miestnej osade.

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, dieťa bez prítomnosti dospelej osoby prišlo popoludní až k potoku Malá Svinka, do ktorého spadlo. Prúd ho unášal asi 400 metrov.

„Z potoka ho v bezvedomí vytiahli miestni obyvatelia. Na miesto nešťastia sa okamžite dostavili všetky záchranné zložky. Chlapčeka oživovali a v kritickom stave ho previezli do nemocnice,“ uviedla Ligdayová.

Zranenia chlapca zatiaľ podľa nej nie sú známe. Polícia však vedie trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženie na zdraví. „Policajti preverujú všetky okolnosti prípadu a skúmajú aj trestno-právnu zodpovednosť rodičov,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj: Webnoviny.sk – Dvojročný chlapec spadol do potoka Malá Svinka, prúd ho unášal asi 400 metrov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Viac ako 100-tisíc kusov dezinfekčných prípravkov od Zentivy pomôže tým, ktorí ich potrebujú

Spoločnosť Zentiva bezplatne darovala 106 667 kusov svojho dezinfekčného roztoku na ruky Sanicor Zentiva (cca. 6500 litrov) Potravinovej banke Slovenska. Tá ich ďalej distribuovala a doručila do azylových domov a zariadení sociálnych i terénnych služieb vo viacerých regiónoch Slovenska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *