nedeľa , 1 augusta 2021
Home / SLOVENSKO / Čaputová má zmluvu o Sputniku, Lengvarský jej doniesol aj odpovede k dodávkam vakcín od Pfizeru

Čaputová má zmluvu o Sputniku, Lengvarský jej doniesol aj odpovede k dodávkam vakcín od Pfizeru

13.4.2021 (Webnoviny.sk) – Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský doniesol prezidentke SR Zuzane Čaputovej zmluvu o dodávke ruskej vakcíny Sputnik V na Slovensko. Prezidentka sa teraz plánuje oboznámiť s jej obsahom. Ako ďalej uviedol hovorca hlavy štátu Martin Strižinec, minister prezidentku podrobne informoval aj o svojich zámeroch týkajúcich sa využívania Sputnika V na Slovensku.

Viac o téme: Koronavírus COVID-19 vakcína

Na utorňajšom stretnutí rokovali aj o stabilizácii zdravotníckeho personálu, postavení záchranárov, mobilnom očkovaní alebo očkovaní chronicky chorých ľudí, dotkli sa aj témy duševného zdravia. „Minister doniesol prezidentke aj odpovede na otázky týkajúce sa dodávok vakcíny od spoločností Pfizer/BioNTech, ktoré adresovala ešte bývalému ministrovi zdravotníctva,“ dodal Strižinec.

Viac k témam: Koronavírus, minister zdravotníctva SR, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku, prezidentka SR, Sputnik V
Zdroj: Webnoviny.sk – Čaputová má zmluvu o Sputniku, Lengvarský jej doniesol aj odpovede k dodávkam vakcín od Pfizeru © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Návštevu pápeža Františka zabezpečia stovky dobrovoľníkov, hlásiť sa môžete už čoskoro

Prihlasovací formulár zverejnia čoskoro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *