piatok , 30 júla 2021
Home / SLOVENSKO / Opitý tínedžer zrazil na chodníku len 7-ročné dievča, z miesta nehody ušiel

Opitý tínedžer zrazil na chodníku len 7-ročné dievča, z miesta nehody ušiel

12.4.2021 (Webnoviny.sk) – Len 18-ročný mladík zrazil v obci Podhorany (okr. Kežmarok) sedemročné dievčatko. Jazdil pritom pod vplyvom alkoholu, nemal ani vodičské oprávnenie. Nehoda sa stala ešte v sobotu popoludní. Mladík počas jazdy obcou narazil do dievčatka, ktoré stálo pred obytným domom na chodníku.

„Dievčatko spadlo na zem, vodič z miesta ušiel. Policajná hliadka nezodpovedného vodiča vypátrala a následne podrobila dychovej skúške na alkohol. Výsledok dosiahol hodnotu 1,6 promile,“ informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Muž skončil v cele policajného zaistenia, obvinený bol z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Dievčatko utrpelo zranenia, z ktorý sa podľa predbežnej lekárskej správy bude liečiť približne štyri týždne.

Viac k témam: alkohol za volantom, dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Opitý tínedžer zrazil na chodníku len 7-ročné dievča, z miesta nehody ušiel © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Obvinený Dömötör zostáva naďalej vo väzbe, v kauze stíhaných svedkov bol vyčlenený na samostatné konanie

Šéf Krajskej prokuratúry v Bratislave uviedol, že obvinený sa ku skutkom kladeným mu za vinu priznal aj v pozícii svedka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *