Home / SLOVENSKO / Ministerstvo vnútra plánuje nakúpiť baterky pre policajtov za takmer 500-tisíc eur

Ministerstvo vnútra plánuje nakúpiť baterky pre policajtov za takmer 500-tisíc eur

BRATISLAVA 16. decembra (WebNoviny.sk) – Ministerstvo vnútra plánuje nákup nových osobných svietidiel pre policajtov. Ako sa uvádza v oznámení na stránke Úradu pre verejné obstarávanie, odhadované náklady na kúpu sú 462 000 eur bez DPH. Za túto sumu by rezort chcel zabezpečiť približne 6000 kusov bateriek.

Svietidlo musí byť vyrobené z kovu v čiernej farbe. Na jeho tele sa musí nachádzať klip pre uchytenie na opasok a taktický krúžok pre uchytenie cigaretovou technikou, teda medzi prsty ukazovák a prostredník. Dizajn tela musí umožňovať protišmykové uchopenie,“ uvádza sa v podmienkach rezortu. Ponuky môžu záujemcovia ministerstvu predkladať do ôsmeho januára.

Viac k témam: ministerstvo vnútra SR, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvo vnútra plánuje nakúpiť baterky pre policajtov za takmer 500-tisíc eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ekonomickí migranti nás prišli vyžierať, tvrdí Kollár a Fico sa obáva rozhodnutia Nemecka. Obaja chcú vojakov na hraniciach

Podľa predsedu Smeru treba chrániť slovensko-maďarské hranice tým, že sa na 250 kilometrov hranice postavia všetci vojaci a policajti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *