utorok , 2 marca 2021
Home / SLOVENSKO / Obnažený muž pohoršoval rodiny s deťmi, bol zdrogovaný a na sebe mal len samodržiace pančušky

Obnažený muž pohoršoval rodiny s deťmi, bol zdrogovaný a na sebe mal len samodržiace pančušky

23.2.2021 (Webnoviny.sk) – Obnažený muž v bratislavskej Petržalke pohoršoval rodiny s deťmi, skončil v rukách policajtov. O prípade informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

„V pondelok krátko po 14:00 sme prijali na linke 158 oznámenie o mužovi, ktorý sa pohybuje v okolí jazera Draždiak obnažený, v ruke drží palicu a správa sa hlučne,” uviedla polícia a dodala, že na miesto bola bezodkladne vyslaná hliadka bratislavských príslušníkov Pohotovostnej motorizovanej jednotky a Obvodného oddelenia Policajného zboru.

Na mieste sa nachádzal väčší počet ľudí, ktorí boli v tom čase na prechádzke s deťmi a policajtov nasmerovali k altánku, kde sa muž nachádzal. „Muž mal oblečenú iba mikinu a samodržiace pančuchy. Po spozorovaní policajtov odhodil palicu, ktorú dovtedy držal,” uviedla polícia a dodala, že muž priznal, že užil drogu a policajtom dobrovoľne vydal vrecúško s obsahom zelenej sušenej rastliny.

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva 41-ročnému Martinovi M. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Viac k témam: drogy, obnažovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Obnažený muž pohoršoval rodiny s deťmi, bol zdrogovaný a na sebe mal len samodržiace pančušky © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Korona rok posilnil naše vzťahy

Prvý prípad nového koronavírusu na Slovensku potvrdili v piatok 6. 3. 2020. Odvtedy sme si museli zvyknúť na dodržiavanie prísnych hygienických opatrení a izolácie nielen od vonkajšieho sveta, ale i  od najbližších, a práca a štúdium z domu sa stali samozrejmosťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *