pondelok , 1 marca 2021
Home / SVET / Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William

Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William

22.2.2021 (Webnoviny.sk) – Britský princ William v pondelok povedal, že jeho starý otec, princ Filip, je „v poriadku”. Deväťdesiatdeväťročný Filip zostáva v nemocnici na oddych a pozorovanie. Otázku, aký je stav Filipa, princovi Williamovi položili, keď navštívil centrum vakcinácie proti koronavírusu vo východnom Anglicku. „Áno, je v poriadku, dozerajú na neho,” povedal William.

Filipa hospitalizovali v súkromnej Nemocnici kráľa Eduarda VII. minulý týždeň v utorok večer. Buckinghamský palác uviedol, že manžel kráľovnej Alžbety II. v nemocnici pravdepodobne zostane aj tento týždeň na obdobie „pozorovania a oddychu”.

Nepredpokladá sa, že zdravotné ťažkosti Filipa súvisia s ochorením COVID-19. Deväťdesiatštyriročná britská kráľovná a jej manžel dostali prvú dávku vakcíny proti koronavírusu začiatkom januára. Filip, ktorý odišiel do dôchodku v roku 2017, sa len zriedka objavuje na verejnosti.

Viac k témam: hospitalizácia, kráľovská rodina, zdravie
Zdroj: Webnoviny.sk – Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Trump uvažuje o kandidovaní na prezidenta USA, novú politickú stranu sa nechystá založiť

Trump znova zopakoval jeho falošné tvrdenia o tom, že novembrové voľby prehral v dôsledku volebného podvodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *