Home / SLOVENSKO / Foto: Policajti zasahovali pri krádeži auta v obci Opoj, streľbu neprežil jeden z podozrivých

Foto: Policajti zasahovali pri krádeži auta v obci Opoj, streľbu neprežil jeden z podozrivých

BRATISLAVA 15. decembra (WebNoviny.sk) – Príslušníci pohotovostnej motorizovanej jednotky polície v piatok zasahovali pri pokuse o krádež auta v obci Opoj v Trnavskom kraji, následnú streľbu neprežil jeden z podozrivých. Ako ďalej polícia uvádza na sociálnej sieti, dvojicu policajti prichytili priamo pri čine.

Odporúčame:
Na policajnej stanici v Prešove spáchal policajt samovraždu, zastrelil sa vlastnou zbraňou

„Podozriví po tom, ako zbadali policajtov, nastúpili do vozidla, s ktorým na miesto prišli a snažili sa uniknúť. Na výzvy policajtov nereagovali, naopak, pri vystupovaní policajta z vozidla svoje auto nasmerovali do policajného auta, do ktorého narazili, čím zasahujúcich policajtov ohrozili. Neskôr narazili aj do druhého prichádzajúceho policajného vozidla,“ uvádza polícia s tým, že zasahujúci policajti použili služobnú zbraň a podozrivých postrelili.

„Okamžite do príchodu rýchlej zdravotníckej pomoci začali s poskytovaním prvej pomoci. Jeden z podozrivých zraneniam na mieste podľahol, druhý bol prevezený do nemocnice,“ dodáva polícia s tým, že viac informácií poskytne na tlačovej besede.

Viac k témam: krádež, krimi, Polícia SR, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Policajti zasahovali pri krádeži auta v obci Opoj, streľbu neprežil jeden z podozrivých © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na hraničných priechodoch Záhon a Slovenské Nové Mesto sa pre obmedzenia na maďarskej strane tvoria kolóny kamiónov

Polícia v súvislosti s touto situáciou žiada vodičov prichádzajúcich k hraničným priechodom o zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *