sobota , 27 februára 2021
Home / SLOVENSKO / SKGBC s novým exkluzívnym partnerom

SKGBC s novým exkluzívnym partnerom

10.2.2021 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť Saint-Gobain sa stala novým exkluzívnym členom Slovenskej rady pre zelené budovy (SKGBC).

“Rozhodnutie úzko spolupracovať s kľúčovou platformou pre udržateľnú výstavbu na Slovensku je prirodzeným vyústením viacerých spoločných aktivít, ale predovšetkým spoločného uvažovania. S mnohými členmi SKGBC nás spájajú názory na udržateľnosť v architektúre, energetickú úspornosť aj požiadavky na kvalitu vnútorného priestoru,” približuje Miroslav Zliechovec, Business Development manažéra Saint-Gobain.

Skupina Saint-Gobain na Slovensku reprezentuje viaceré špecializované divízie. Isover je svetovým lídrom v oblasti stavebných izolácií. Spoločnosť Rigips prináša ucelené systémové riešenia pre suchú výstavbu. Weber reprezentuje vonkajšie tepelnoizolačné kontaktné systémy ETICS. PAM je svetovou jednotkou vo výrobe potrubných systémov z tvárnej liatiny. Glassolutions (pretým Nitrasklo) ponúka inovatívne izolačné sklá. Ecophon je popredným svetovým dodávateľom akustických riešení.

Saint-Gobain sa systematicky podieľa na znižovaní uhlíkovej stopy v  odvetví. V konkurencii 5 500 globálnych firiem zaradil The Wall Street Journal skupinu medzi stovku najudržateľnejších spoločností sveta.

Saint-Gobain tiež rozvíja koncept pre návrh, realizáciu a hodnotenie budov pod označením Multi Comfort. Tento prístup zvýrazňuje kvalitu vnútorného priestoru. Odbornej verejnosti, predovšetkým projektantom a architektom, je tiež k dispozícii komplexný vzdelávací program, ktorý špecialistov prevedie kľúčovými parametrami kvalitného vnútorného priestoru.

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: Webnoviny.sk – SKGBC s novým exkluzívnym partnerom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Cestujúci zo Slovenska a Česka sa musia pripraviť na nové obmedzenia pre vstup do Poľska

Všetky osoby vstupujúce na územie Poľska musia mať negatívny test na prítomnosť ochorenia COVID-19, nie starší ako 48 hodín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *