štvrtok , 25 februára 2021
Home / SLOVENSKO / Mikas chápe, že ľudia sú unavení a frustrovaní, ale priestor na uvoľňovanie opatrení v súčasnosti nie je veľký

Mikas chápe, že ľudia sú unavení a frustrovaní, ale priestor na uvoľňovanie opatrení v súčasnosti nie je veľký

2.2.2021 (Webnoviny.sk) – Priestor na uvoľňovanie opatrení v súčasnosti nie je veľký. Pred utorkovým zasadnutím Pandemickej komisie to uviedol hlavný hygienik Ján Mikas.

Viac o téme: Koronavírus

Situácia je podľa neho naďalej vážna, máme plné nemocnice a každodenne vysoké počty úmrtí. „Osobne si myslím, že máme opatrenia nastavené prísne, len ich treba dodržiavať,” myslí si hlavný hygienik.

Ako dodal, chápe, že ľudia sú unavení a frustrovaní. „Tlak verejnosti je veľký,” skonštatoval s tým, že aj oni očakávali lepšie výsledky, aké má Slovensko dnes. Pandemická komisia bude podľa neho hovoriť aj o možnosti výraznejšej kontroly už platných obmedzení.

Viac k témam: COVID-19, hlavný hygienik SR, Koronavírus, pandemické opatrenia
Zdroj: Webnoviny.sk – Mikas chápe, že ľudia sú unavení a frustrovaní, ale priestor na uvoľňovanie opatrení v súčasnosti nie je veľký © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Opýtal som sa ho, či je to zlý vtip, reagoval Matovič na návrh Sulíka

.Minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) počas dnešného rokovania vlády povedal, že je ochotný stať sa ministrom zdravotníctva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *