štvrtok , 4 marca 2021
Home / šport / Tenis / Serena Williamsová nemá prehľad o svojich trofejách, niektoré možno odcudzili počas párty u nej doma

Serena Williamsová nemá prehľad o svojich trofejách, niektoré možno odcudzili počas párty u nej doma

31.1.2021 (Webnoviny.sk) – Americká tenistka Serena Williamsová má na konte 23 grandslamových trofejí, no sama nevie, kde sa všetky nachádzajú. Dokonca má podozrenie, že najmenej jeden z víťazných pohárov jej ukradli počas párty, ktorú organizovala vo svojom dome.

Už 39-ročná hráčka v rozhovore so Stephenom Colbertom v relácii The Late Show uviedla, že nemá prehľad, kde sú všetky jej cennosti. “Prvú grandslamovú trofej som nechala u otca. Povedala som mu: ´Ešte ich vyhrám veľa, takže túto si nechaj´. Bol to pohár za víťazstvo na US Open 1999. Potom som, samozrejme, pridala ďalšie úspechy,” vyhlásila Williamsová.

Niekoľko trofejí sa podľa nej nachádza aj v Európe. “Myslím si, že môj tréner (Patrick Mouratoglou, pozn.) má niekoľko vo svojom dome vo Francúzsku. Ďalšie sú potom u mňa doma, no mám pocit, že jeden, dva alebo tri poháre mi chýbajú. Možno ich aj niekto ukradol,” dodala.

Serena priznala, že si z chýbajúcich pohárov nerobí ťažkú hlavu. Vie, že kedykoľvek môže požiadať o repliku. “Nezvyknem sa viazať na veci,” vyhlásila mladšia zo známej tenisovej dvojice sestier Williamsových, ktorá sa aktuálne pripravuje na úvodný grandslamový turnaj tohtoročnej sezóny – Australian Open. Jej cieľom v Melbourne je zaútočiť na rekord Margaret Courtovej, ktorá v “singli” vyhrala 24 podujatí tzv. veľkej štvorky.

Viac k témam: Australian Open v Melbourne, krádež, párty, trofej
Zdroj: Webnoviny.sk – Serena Williamsová nemá prehľad o svojich trofejách, niektoré možno odcudzili počas párty u nej doma © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Djokovič je deviatykrát šampiónom na Australian Open, Medvedevovi preťal víťaznú šnúru (video)

Srbskému tenistovi stačili na zdolanie Rusa len tri sety.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *