štvrtok , 25 februára 2021
Home / SLOVENSKO / Na trnavskom cintoríne otvoril niekto hrobku rómskeho vajdu, polícia pátra po svedkoch

Na trnavskom cintoríne otvoril niekto hrobku rómskeho vajdu, polícia pátra po svedkoch

26.1.2021 (Webnoviny.sk) – Trnavských policajtov v utorok 26. januára privolali k hrobke rómskeho vajdu na cintoríne v Trnave, ktorú niekto po štyroch rokoch otvoril.

Polícia miesto zadokumentovala a bude overovať, či došlo ku krádeži predmetov z hrobového miesta. Vyšetrovať bude rozsah spôsobených škôd na pomníku a prípadnú krádež. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin hanobenia miesta posledného odpočinku.

Vzhľadom na hmotnosť platne policajti predpokladajú, že hrobku otváralo naraz niekoľko osôb. Polícia sa obracia na občanov, ktorí navštívili mestský cintorín na Ul. Terézie Vansovej v Trnave a videli pohyb podozrivých osôb v okolí hrobky, aby všetky informácie oznámili na číslo 158 alebo poslali súkromnú správu na facebookovú stránku trnavskej krajskej polície, uviedla polícia na sociálnej sieti.

Viac k témam: hrobka, vajda
Zdroj: Webnoviny.sk – Na trnavskom cintoríne otvoril niekto hrobku rómskeho vajdu, polícia pátra po svedkoch © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Opýtal som sa ho, či je to zlý vtip, reagoval Matovič na návrh Sulíka

.Minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) počas dnešného rokovania vlády povedal, že je ochotný stať sa ministrom zdravotníctva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *