nedeľa , 28 februára 2021
Home / SLOVENSKO / Vodič so zákazom šoférovať unikal pred policajnou hliadkou, naháňačka sa skončila na poľnej ceste

Vodič so zákazom šoférovať unikal pred policajnou hliadkou, naháňačka sa skončila na poľnej ceste

26.1.2021 (Webnoviny.sk) – Niekoľkominútovou naháňačkou sa skončil v sobotu 23. januára v Dolnom Kubíne pokus policajtov zastaviť osobné motorového vozidla Škoda. Ako sa neskôr ukázalo, 30-ročný vodič škodovky mal uložený zákaz viesť motorové vozidlá a bol na neho súdom vydaný príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody.

Ako k prípadu uviedla krajská žilinská polícia, vodič začal unikať v smere na Ružomberok. “Odbočil na cestu tretej triedy na obec Komjatná a potom prešiel na poľnú cestu smerom na obec Žaškov. Po kolízii so služobným vozidlom, ktoré ho prenasledovalo, policajti vyzvali vodiča, aby sa podrobil dychovej skúške na alkohol, čo odmietol,” uviedla polícia s tým, že vodič sa odmietol podrobiť aj lekárskemu vyšetreniu.

“V súvislosti s touto udalosťou bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky v súbehu s trestným činom marenia výkonu úradného rozhodnutia aj drogovej trestnej činnosti,” dodala polícia.

Viac k témam: policajná naháňačka, zákaz viesť motorové vozidlá
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič so zákazom šoférovať unikal pred policajnou hliadkou, naháňačka sa skončila na poľnej ceste © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

OĽaNO kleslo blízko ku Smeru, Za ľudí aj Kollárovci by sa tesne dostali do parlamentu

Voľby by podľa prieskumu vyhrala strana Hlas-SD.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *