streda , 16 júna 2021
Home / EKONOMIKA / Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne a dostanú aj manuál, Sulík prezradil aj ďalšie detaily

Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne a dostanú aj manuál, Sulík prezradil aj ďalšie detaily

18.1.2021 (Webnoviny.sk) – Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne, dostanú manuál a môžu testovať aj cez pracovnú zdravotnú službu, zdravotné stredisko a prostredníctvom všeobecného lekára. Také sú základné obrysy testovania vo firmách.

Ako ďalej na sociálnej sieti informoval minister hospodárstva Richard Sulík, rezort financií zároveň vyčlení na testovanie podnikov zdroje a dostanú taktiež príslušné testy.

Viac o téme: Koronavírus

Podľa ministra prešli pri konečnej podobe testovania obyvateľstva na Slovensku v rámci možností aj návrhy strany Sloboda a Solidarita.

Vyzdvihol, že mobilných odberových miest bude viac a budú fungovať dlhšie. “Viem, že nie všetci budú spokojní. K dokonalosti sme ďaleko. Ale pracujeme s tým, čo máme a robíme, ako najlepšie vieme,” uviedol Sulík.

Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, Koronavírus, testovanie, zamestnávatelia
Zdroj: Webnoviny.sk – Zamestnávatelia budú testovať dobrovoľne a dostanú aj manuál, Sulík prezradil aj ďalšie detaily © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Remišová pomôže turizmu na hraniciach s Českom, regióny dostanú takmer dva milióny eur

Prostriedky môžu ísť napríklad na investičné aktivity zamerané na zlepšenie technického stavu prírodných a kultúrnych pamiatok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *